TULOKO

AKTUALNOŚCI

Stoisko TULOKO – IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach, 21-23 Luty 2018.

23 Listopada 2017 Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO zdobywa wyróżnienie w prestiżowym konkursie 100% Polski Produkt.

Stolik i organizer TULOKO wśród najlepszych gadżetów dla dzieci, niezbędnych w trakcie podróży samochodem, prezentowanych w programie Pytanie na Śniadanie.

TULOKO jako sponsor w konkursie organizowanym przez Ambasadę Chorwacji oraz portal Cromania.pl na najlepsze prace fotograficzne wykonane w trakcie podróży wakacyjnych.

Stoisko TULOKO na największych polskich targach branży dziecięcej – KID’S TIME w Kielcach (Luty 2017).

“Stolik podróżny TULOKO ucieszy Twoje oko” tak zachwala nasz produkt Dominik Strzelec prowadzący program “Testerzy” na kanale TTV.

ttv_tuloko

TULOKO wraz z Pawłem Kurpiewskim (fotelik.info) i fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim uczą jak prawidłowo przewozić niemowlę.

kurpiewski

TULOKO w programie Pytanie na Śniadanie jako ekspert od bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie.

TULOKO w Pytaniu na Śniadanie Program 2 TVP. Pani Beata ze Sklepu Mamagama.pl opowiada o sposobach na nudę w podróży.

pns1

TULOKO w DDTVN. Pani Anna Ibisz pokazuje Organizer z oknem na tablet. „Co zabrać w daleką podróż z dzieckiem?”.

dtvn

TULOKO w TV Republika. Pani Agnieszka ze Sklepu Gadzetydlamam.pl zachwala Bezpieczny Stolik Podróżnika.

republika1

Ubraliśmy w nasze barwy nowy samochód z floty TULOKO (Wrzesień 2016).

citigo-5d-tuloko-bok1l

citigo-5d-tuloko-tyl2

Stoisko TULOKO na największych polskich targach branży dziecięcej – KID’S TIME w Kielcach (Luty 2016).

kielce2016

Polska marka TULOKO na największych europejskich targach branżowych – Kind und Jugend w Kolonii (Wrzesień 2015).

kolonia_targi

TULOKO partnerem i sponsorem Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2015. Inspekcje Fotelików to kompleksowy audyt stanu bezpieczeństwa dziecka w samochodzie i konsultacje ze specjalistami.

inspekcje2015

TULOKO w „Pani Gadżet” na TVN Style. „Coraz więcej podróżujemy, dlatego Anna Ibisz pomoże nam zaopatrzyć się w gadżety ułatwiające daleką wyprawę z dzieckiem.

panigadzet

TULOKO sponsorem nagród w trakcie szóstej edycji zawodów skimboardowych na rzece Świder. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Co roku nad Świdrem zjawia się czołówka polskiego i europejskiego skimboardingu.

IMG_0401

Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.

pimot_tuloko

TULOKO zdobywcą medalu na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Główna nagroda w kategorii Artykuły dziecięce za Organizer Podróżnika z oknem na tablet.

targi_nagroda

TULOKO wystawcą na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Targi Kielce to trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej.

targi_kielce_2014

TULOKO partnerem kampanii – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2013. Stolik rekomendowany jako bezpieczny w trakcie jazdy samochodem.

inspekcje_reko