TULOKO

PRODUKTY

SKLEP

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

O NAS

TULOKO to polski producent akcesoriów do podróżowania dla dzieci. Marka wymyślona została przez dwie zaprzyjaźnione rodziny, które często razem podróżują. Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, które przydają się dla dzieci i ich aktywnych rodziców. TULOKO oferuje produkty, które mają ułatwić podróż rodzicom, a dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na bezpieczeństwo, funkcjonalność i proste wzornictwo.

Od samego początku jesteśmy partnerem strategicznym ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa przewożenia dzieci – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Nasz Bezpieczny Stolik Podróżnika jako jedyny na rynku przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT a w listopadzie 2017 zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie 100% Polski Produkt. Zdobyliśmy też medal na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach.

TULOKO jest także partnerem ogólnopolskiej kampanii – Karta Dużej Rodziny. W ramach akcji KDR wszystkim posiadaczom karty oferujemy 10% rabatu na zamówienie złożone drogą mailową oraz darmową wysyłkę.