PRODUKTY
Oferujemy produkty - akcesoria samochodowe, które mają ułatwić nam życie a naszym dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na funkcjonalność, proste wzornictwo oraz bezpieczne materiały. Aktualnie produkujemy następujące akcesoria.
GDZIE KUPIĆ
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego Przydajesie.pl       Nasza sieć Partnerów dostępna jest na terenie całego kraju. Oferujemy nasze produkty zarówno we współpracy ze sklepami internetowymi jak i stacjonarnymi. Poniżej prezentujemy Państwu sklepy internetowe...
KARTA DUŻEJ RODZINY
Uprzejmie informujemy, że od września 2017 zostaliśmy partnerem ogólnopolskiej kampanii - Karta Dużej Rodziny. W ramach akcji wszystkim posiadaczom oferujemy 10% rabatu na zamówienie złożone drogą mailową: hurt@tuloko.pl oraz darmową wysyłkę. Więcej informacji znajdą Państwo...

O NAS

TULOKO to polska innowacyjna marka akcesoriów samochodowych dla dzieci. Wymyślona została przez dwie zaprzyjaźnione rodziny, które często razem podróżują.

Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły nam starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, które przydają się dla dzieci oraz ich aktywnych rodziców.

Podróżowanie z dziećmi bywa męczące – każdy z rodziców doskonale o tym wie. W związku z tym oferujemy produkty, które mają ułatwić nam życie, a naszym dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na funkcjonalność i proste wzornictwo.

Wszystkie nasze akcesoria samochodowe są projektowane i wykonywane w 100% w Polsce. Produkty przeszły pozytywnie dynamiczne testy zderzeniowe wykonane w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT. Zdobyliśmy medal na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Od samego początku jesteśmy również partnerem strategicznym ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa przewożenia dzieci – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Od września 2017 zostaliśmy także partnerem ogólnopolskiej kampanii – Karta Dużej Rodziny. W ramach akcji KDR wszystkim posiadaczom tej karty oferujemy 10% rabatu na zamówienie złożone drogą mailową oraz darmową wysyłkę. W listopadzie 2017 nasz produkt Bezpieczny Stolik Podróżnika zdobył prestiżowe wyróżnienie w konkursie 100% Polski Produkt.